Spor Başarılarımız

Spor Alanında Başarılarımız

SOSYAL VE SPORTİF BAŞARILARIMIZ

  • Sınıf Öğrencimiz Esma Nur Yurttaş 1. Uluslararası Madalyalı Şehir Judo Şampiyonası 1. Lik
  • Sınıf Öğrencimiz Elif Karakoç 1. Uluslararası Madalyalı Şehir Judo Şampiyonası 3. Lük
  • Uluslararası Türk Dünyası Şehirleri Judo Turnuvası 1. Lik
  • Sınıf Kemal Ilgar 2. Uluslararası Kurtuluş Kupası 2. Lik
  • Elif Dursun 13- 14 Nisan 2019 Balıkesir’de yapılan Okullar arası Türkiye Judo Şampiyonası Türkiye 3. Sü
  • Feyza Erdem 2. Uluslararası Kurtuluş Kupası 2. Lik (Adana)
  • Feyza Erdem 1. Uluslararası Madalyalı Şehir Judo Şampiyonası (Kahramanmaraş)
  • Ceylan Kocabey 1. Uluslararası Madalyalı Şehir Judo Şampiyonası 2. Lik (Kahramanmaraş)
  • Ceylan Kocabey Okullararası Judo Türkiye yarı Finali (Isparta) 2. Lik
  • Elif Dursun 13 Nisan 2019 Balıkesir’de yapılan Okullararası Türkiye Judo Şampiyonası 3. Lük
  • Elif Dursun Maraş Uluslararası Madalyalı Şehir Judo Şampiyonası 1. Lik
  • Yıldız Erkekler Atletizm 3000 Metre İl Birincisi 8. Sınıf(2017-2018)Bedirhan Özcan
  • Yıldız Erkekler Basketbol İl Şampiyonluğu
  • Atletizm U 16 Salon Türkiye Şampiyonası Ortaokul Öğrencimiz Fatmanur Turhan 1500 Metre Türkiye2. Si
  • Okul Sporları Puanlı Atletizm 800 Metre ve 1500 Metrede Ortaokul Öğrencimiz Fatmanur Turhan İl 1. Si ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşusunda Türkiye 1. Si
  • Özel Kırşehir Bil Koleji Anadolu Lisesi Öğrencisi Mustafa Kaya Amatör Spor Kulüpleri Haftası Etkinlikleri Yüzmede İl 1. Si, 100 Metre Kelebek Stilde Türkiye 4. Sü. Antalya Bedensel Engelliler Gençlerde Türkiye 1. Si
  • Minikler A Kızlar Kategorisinde Yüzme İl Birinciliği
  • Minikler A Erkekler Kategorisinde Yüzme İl Birinciliği
  • Küçük Kızlar Kategorisinde Yüzme İl Birinciliği
  • Bireysellerde Minik Kızlar Yüzme Naz Kaya 100 Metre Serbest Stilde 1. Lik
  • 50 Kurbağa Stilde 3. Lük Defne Mina Çelik 50 metre Serbest Stilde 1. Lik
  • İpek Özşahin 50 Metre Sırt Stilde 2. Lik
  • Defne Tezcan 50 Metre Sırt Stilde 2. Lik
  • Zeynep Kul 50 Metre Serbest Stilde 2. Lik
  • Elvin Eroğlu 50 Metre Kurbağa Stilde 1. Lik- 100 Metre Sırt Stilde 1. Lik
  • Minik A Erkekler Kategorisinde Işık Bartu Doğan 50 Metre Serbest Stilde 1. Lik- 50 Metre Sırt Stilde 3. Lük
  • Çağrı Köylü 50 Metre Serbest Stilde 2. Lik 50 Metre Sırt Stilde 4. Lük
  • Ahmet Ufuk Varol 50 Metre Serbest Stilde 3. Lük
  • Küçük Kızlar Kategorisinde Sena Yıldırım 100 Metre Kurbağa Stilde 1. Lik
  • İlayda Yeğen 50 Metre Sırt Stilde 2. Lik
  • Minel Torun 50 Metre Sırt Stilde 4. Lük
  • Duru Karacan 50 Metre Kurbağa Stilde 4. Lük
  • Küçük Erkekler Kategorisinde Ali Efe Tanrısever 50 Metre Kurbağa Stilde 3. Lük- 100 Metre Kurbağa Stilde 1. Lik
  • Mehmet Arda Sezgin 50 Metre Sırt- 50 Metre Kurbağa- 50 Metre Kelebek Stillerinde 3. Lük
  • Yıldızlar Kategorisinde
  • Alper Atilla 50 Metre Serbest Stilde 2. Lik- 50 Metre Sırt Stilde 3. Lük
  • Sude Naz uyanık 50 Metre Kurbağa Stilde 3. Lük – 100 Metre Kurbağa Stilde 1. Lik- 200 Metre Kurbağa Stilde 1. Lik
  • Okul Sporları Yıldız Kızlar Bilek Güreşi 55 Kiloda 8. Sınıf Öğrencimiz Selin Yıldırım Kırşehir 1. Si
  • Okul Sporları Yıldız Erkekler Bilek Güreşi 80 Kiloda Öğrencimiz  Furkan Durmuş  Kırşehir 1. Si