Hakkımızda

Amacımız ÇalışkanBaşarılıÖzgüvenliGelişime Açık Bireyler Yetiştirmek

Kırşehir Bil Koleji; Milli eğitimin temel amaçları doğrultusunda, aklın ve bilimin ışığında düşünen, insan haklarına saygılı, toplumsal ve evrensel sorunların farkında olan, bu sorunlara çözüm üreten kendiyle barışık, yeniliklere açık, sorumluluk sahibi, mutlu bireyler yetiştirmektedir.

Alanında başarılı, tecrübeli ve değişmeyen öğretmen kadrosu ile üç yıldır her öğrencinin kendini mutlu ve rahat hissedeceği, severek ve isteyerek okula geleceği güvenli bir ortam yaratılmıştır.

Kırşehir Bil Koleji ilkeli, disiplinli, yenilikçi ve başarılı eğitim anlayışından ödün vermeden; Ana sınıfı, İlkokul, Ortaokul, Lise olarak öğrencilerinin geleceğine ışık tutmaya devam etmektedir.

‘Köklü Bir Geçmişten Aydınlık Bir Geleceğe’

Değerlerimiz

MİSYONUMUZ

Mutlu, özgüvenli, başarılı, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Eğitim-öğretimde kalitesi ve başarılı çalışmaları ile fark yaratan, Aklın ve bilimin ışığında ilerleyen, sürekli öğrenen ve gelişen seçkin bir kurum olmaktır.

“Biz Büyük Bil Aileyiz”